TALGUJAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arvamusfestival jaanikuu klubis

Go down

Arvamusfestival  jaanikuu klubis Empty Arvamusfestival jaanikuu klubis

Postitamine  Valdo Esm Juul 21, 2014 5:00 am

http://www.arvamusfestival.ee/
Arvamusfestivali teema tõstis Talgujate jaaniklubi vestlusringi Maarja, kes peatselt kodumaale oli sõitmas ja siin kuni poole augustini viibides Arvamusfestivalil osalemise ühe kindla punktina oma ajakavva sisse kirjutanud. Nüüd tahtis ta kuulda, kas, kes ja kuidas meist selles sündmuses kaasa löövad.
Edgar kui Paidest pärit poiss, kel tänini selle linnaga tugevad sidemed säilinud, oli kõige õigem mees vastu kostma. Mullu oli ta esimese Arvamusfestivali korraldajate hulgas. Tänavu on tal Paide Wabalinna tegemistega seotuna, eriti aga Torgu ja Nakatu mõttetalgute rühmajuhina TuleVAeg seltskonna seisukohtade ja plaanide festivali lavade laudadele viimisel tegemisi ja toimetamisi kuhjaga. http://tulevaeg.blogspot.com/
Talgujatele oskas Edgar anda infot nii sellest, milline oli asjade tollane seis, kui ka sellest, millised võimalused on ka TuleVAeg üritustest mitte osa võtnud talgujail festivalil tegijatena kaasa lüüa. Nii võttis Edgar maha Jüri lootuse panna püsti oma lava, küll aga oli pakkuda võimalusi hakata mõnedel lavadel moderaatoriks. Ka tuli kõne alla Vabakonna laval plaanitava dispuudi vastuväitleja roll.

Festivali teemale vahekokkuvõtet tehes sai selgeks, et Paidesse on talgujaid minemas küll. Kuna järgmine klubiõhtu toimub meil veel enne festivali, siis leppisime kokku, et talgujate toimetused Paide linnamäel lepitakse täpsemalt kokku 12.augusti klubis. Aga juba juulis, täpsemalt 25. 28. juulini, kutsub Edgar Paidesse kõiki huvilisi kogukondade võrgustumise teemal arutlema.
Pikem selle teema kajastus on lugeda scribdis:
http://www.scribd.com/doc/234585957/JAANIKLUBI-INSPIRATSIOONID-2

Valdo

Postituste arv : 514
Join date : 16/05/2009

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele