TALGUJAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jekaterinburg-Tartu koostöökorralduses põnevad muutused

Go down

Jekaterinburg-Tartu koostöökorralduses põnevad muutused Empty Jekaterinburg-Tartu koostöökorralduses põnevad muutused

Postitamine  Valdo on Reede Juul 02, 2010 2:16 pm30.juuni dekadnikul leppisime kokku, et meie edasine koostöö hakkab kulgema nn tsüklotroni vormis.
Tsüklotronist ja selle käivitamise katsest 2005.aastal Eesti Liidrite Arenduskeskuses kirjutasin meie foorumis https://talgujad.forum.co.ee/mottetalgute-ning-teiste-meetodite-vordlus-f6/tsuklotron-t61.htm
Meil, talgujatel, on tsüklotroni režiim maikuust alates käivitumas kuupikkuse rütmiga ( ühel kuul seminar, järgmisel klubiõhtu ja veel järgmisel talgujate talitus).
EU meeting nagu Aleksei Šustov meie üritust on hakanud nimetama (E tähistab Eestit ja U Uraali) üritab hakata toimuma kolm korda kiiremate tsüklitena. St et ühe kuuga saab läbitud tsükkel: korralduskoosolek, seminar, klubikohtumine.
30.juuni dekadnik oligi avataktiks korralduslikele kokkusaamistele. Jekaterinburgi poolt olid kohal Aleksei Šustov, Filippõtš ja Petrovitš, meilt Viktoria ja Agu (osaliselt) ning Endrik ja Valdo .
Suure osa ajast kulutasin „tendentslikule“ tagasivaatele äsjalõppenud mõttetalgule. Tendentslikule selles mõttes, et seadsin taotluslikult esiplaanile küsimused, mis Strateegia rühma poolt tõstatati. Selle pealt oli võimalik keskenduda edasise tegevuse sisule ja korraldusele. Üksmeelele jõuti selles, et metatalgute korraldamine on mõttekas , kuid mitte kiirkorras ja talgute eel konstrueeritud skeemi järgi.
Endiselt on aktuaalne ka augustikonverentsi telesild. Viktoria on juba liitunud Jekaterinburgi igateisipäevaste metodoloogiaseminaridega. Sama ettepaneku tegi Petrovitš ka Valdole.ODI-7 ettevalmistusel on tõsiseid plaane selle mõttetalgustumise suunas.
Kõigest sellest lähtudes võeti meie väljapakutud regulaarse, tsüklilise töökorralduse ettepanek Jekaterinburgi esindajate poolt hästi vastu. Tsüklotroni järgmiseks taktiks lepiti kokku 10.juuli seminar. Teemaks jätkuvalt „Areng“ ja ettekanded nii Jekaterinburgi kui Tartu poolt. Seda seminari tuleks käsitleda kui eeltakti järgmisele, 20.juuli dekadnikule, kus vaba mõttevahetuse vormis hakkaks pihta metatalgute konkreetsem kavandamine.
Muidugi on kogu arutelu salvestatud ja huvilisele kättesaadav Navigatsija kodulehel http://navigo.suValdo

Postituste arv : 514
Join date : 16/05/2009

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele