TALGUJAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

XI jekaterinburg-Tartu koostöökamber 2. juunil

Go down

XI jekaterinburg-Tartu koostöökamber 2. juunil Empty XI jekaterinburg-Tartu koostöökamber 2. juunil

Postitamine  Valdo Nelj Juun 03, 2010 5:48 pm

Virtuaalmõttetalgute alguskuupäev läheneb ja Uurali poolt on näha pidevat aktiivsuse suurenemist. Seekord oli Jekaterinburgis kokku viis inimest Tartu kahe vastu. Meilt osalesime koos Viktoriaga. Filippõtš on kaasa tõmmanud oma seminarikaaslasi, kellesse ta on süstinud huvi mõttetalgutel kaasa lüüa. Neist ühega, Vladimir Petrovitšiga, kujunes kohe esimesest "silmapilgust" väga hea kontakt ja tema küsimused andsid väga hea lähtepunkti eelseisvatearengutalgute alghäälestuse ülesehituseks.
Peatähelepanu oli meil seekord pööratud gruppide komplekteerimisele ja alagruppide koostöö tagamisele nii organisatsiooniliselt kui tehniliselt. Jekaterinburgi pool on mõistnud, et ka nende poolel on õige korraldada alarühmade töö stuudio printsiibil. Järgmise dekadniku üheks oluliseks momendiks on alarühmade koostöö tehnilise peaproovi korraldamine.
Teine pikemalt käsitletud küsimuste ring oli 18.-20. juuni põhitalgutele järgnev metodoloogilis-reflektiivne "järeltalgu", kus kolm minirühma on kavandatud läbi reflekteerima äsjalõppenud põhitalgu metoodilised ja metodoloogilised nüansid. Praeguste ettekujutuste järgi on nende metarühmade koodnimetusteks Trajektooride, Positsioonide ja Ruumi rühmad.
Neist põhi- ja metarühma "diaadidest" äratas kõige rohkem mõtteid põhirühm Keskkond ja metarühm Ruum.
Praeguseks momendiks on vene poole pealt kindlaid osalisi minimaalselt kuus, aga tõenäosus, et jõutakse igasse rühma kolmekesi, on kasvamas.

Valdo

Postituste arv : 514
Join date : 16/05/2009

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele