TALGUJAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

X Jekaterinburg-Tartu koostöökamber 22.mail

Go down

X Jekaterinburg-Tartu koostöökamber 22.mail Empty X Jekaterinburg-Tartu koostöökamber 22.mail

Postitamine  Valdo Püh Mai 23, 2010 10:21 pm

Sadat päeva nn EU meetingu algusest ilmestas vene poole arvukas osavõtt: Tartu ühemehe-esindusele oli Uurali tagant seekord vastu panna lausa viis meest. Põhipartneriks seekordsel jutuajamisel oli Aleksei Jevgenjevitš Sokolov isiklikult. Püsiosalistest puudusid seekord nii Aleksei Šustov kui Agu. Üllatuskülaliseks oli Altai kraist Vitali (Barnaulist), kes enesetutvustusel ütles, et on osalenud G.P. juhitud ODI-del ja tundis huvi mõttetalgute ja neis osalemise vastu.
Üle kahe tunni kestnud arutelu põhitulemuseks oli kokkulepe, et ühismõttetalgud arengu teemal toimuvad 18.-20. juunil Webinaris ülesseatavates töötubades. Aleksei Jevgenjevitš osaleb ja üritab ka vene alagruppides korraldada rühmatööd nn stuudiorežiimis, st et alagrupid koguneksid kellegi grupiliikme koju.
Uustulnukad dekadnikul esitasid küsimusi eelseisvate talgute kohta, mis arusaadavalt tuginesid ODI kogemusele. Tänu eelnenud üheksale dekadnikule andsid küsijaid rahuldavaid vastuseid peamiselt Filippõtš, aga ka Aleksei Jevgejevitš.
Järgmisel, 1.juunil kell 17 meie aja järgi toimuval dekadnikul on kavas konkretiseerida, kes konkreetselt osa hakkavad võtma. Meil on sellega kavas hakata tõsisemalt tegelema 24. mai talgujate talituse koosolekul.

Valdo

Postituste arv : 514
Join date : 16/05/2009

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele