TALGUJAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

XII Jekaterinburg-Tartu koostöökamber 12.juunil 2010

Go down

XII Jekaterinburg-Tartu koostöökamber 12.juunil 2010 Empty XII Jekaterinburg-Tartu koostöökamber 12.juunil 2010

Postitamine  Valdo Püh Juun 13, 2010 7:58 pm

XII Jekaterinburg-Tartu koostöökamber 12.juunil 2010
Kokkulepitud mõttetalgute tehnilise osa peaproov nihkus poolteist tundi edasi seoses…tõrgetega internetiühenduse saamisel Jekaterinburgi katsestuudios. Kui side tekkis, funktsioneeris telesild korralikult. Arutasime omavahel Alariga variante tegutsemiseks juhtudel, kui mõni Uurali kolmest stuudiost sarnasesse olekusse peaks sattuma. Kasutada saab situatiivset rühmade tunniplaanide ümbertõstmist. Meie poolel on side kolmekordselt dubleeritud ( Starman, Kõu ja Alari juhtmevaba ühendus) ja ka arvuteid stuudios paralleelselt kasuatavatena kuni neli.
Aleksei Šustov avab Webinaris kokku neli töötuba: igale rühmale, pluss plenaaristungi saal.See võimaldab ka neil rühmadel, kes parasjagu tunniplaanilist rühmatööd ei tee, rühmana oma tegevust jätkata ( ettekande lihvimiseks, töörühma tegevuse ühiseks vaatlemiseks jms)
Rühmade nimekirjade Uurali koosseisu paneb Aleksei üles google docsi teisipäeva jooksul. Seejärel paneme paika ka oma elavjõu paigutuse.Minu avaettekande slaidid saadan Alekseile meilitsi reede lõunaks.
Tehnilise valmisoleku kontroll on reedel 16.50. Hoidkem pöialt!

Valdo

Postituste arv : 514
Join date : 16/05/2009

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele