TALGUJAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teeme Sotsiaalmeedia rotaatori!*)

2 posters

Go down

Teeme Sotsiaalmeedia rotaatori!*) Empty Teeme Sotsiaalmeedia rotaatori!*)

Postitamine  Valdo Laup Mai 29, 2010 11:45 pm

Pool aastat tagasi said siin foorumi rubriigis kirja järgmised read: „Kahenädalane sukeldumine virtuaalrühmana Uuralitagusesse orgtegevusliku mängu maailma on andnud tubli impulsi talgujate suuremale internetiseerumisele. Üheks kõrvalteemaks, mida jõudsime ODI-6 käigus püstitada ja veidi ka arendada, sai nn veebi-TV käivitamine“
18.novembri õhtul pidasime (Agu, Alar, Valdo) Kaunase pst arvutitoas maha ka esimese arupidamise , kuidas talgujate veebi-TV käima saada.
Nüüd, kus selles vallas juba parasjagu kogemust kogutud ja ka mitmete probleemidega rinda pistetud, tundub olevat paras aeg nende lahendamiseks üks kena 5-tunine rotaator maha pidada. Kutsuda sellele ka "värsket verd" (keda, seda peaks Alar kõige paremini teadma). Minimaalselt peaks meid tulema kokku 12 ja maksimaalselt 24 inimest. Sellega saaksime tabada vähemalt neli kärbest ühe hoobiga:
1.anda sellele Sotsmeedia üritusele uus hingamine,
2. laiendada meie meeskonda,
3.kõik saavad praktilise kogemuse, mis värk see rotaator on ( seni on talgujatest rotaatoris osalenuid vaid kuus),
4. kui see asi videosse võtta , on see salvestus ise ka üks sots. meedia materjal (sobib ka näidisena õppematerjaliks, lisaks TLÜ magistrantide rotaatorist salvestatud fragmentidele)
A1A Talgujate talituse 24.mai koosolekul sai see ettepanek heakskiidu osaliseks. Mis tähendab, et hakakem rotaatori korraldamiseks sobivat aega kokku leppima. Kohaks pakun oma Märdimetsat, mis ju 1.mai talgupaigana teada koht. Ürituse tehnilise külje toimetajana oleks teretulnud keegi Alari praktikantidest.

*)NB! Panin meelega pealkirja selle diskussioonilise (sotsiaalNE või sotsiaal?) ja meedia (mitte vaid TV), et öelda tere tulemast erinevatele ja erinevalt arvajatele.

Valdo

Postituste arv : 514
Join date : 16/05/2009

Tagasi üles Go down

Teeme Sotsiaalmeedia rotaatori!*) Empty Re: Teeme Sotsiaalmeedia rotaatori!*)

Postitamine  Jüri Ginter Esm Juun 14, 2010 4:46 pm

Kui aeg sobib, siis soovin osaleda.

Jüri Ginter

Jüri Ginter

Postituste arv : 289
Join date : 20/05/2009

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele