TALGUJAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Esimene rotaator Tallinna Ülikoolis

Go down

Esimene rotaator Tallinna Ülikoolis Empty Esimene rotaator Tallinna Ülikoolis

Postitamine  Valdo on Teis Apr 27, 2010 9:28 pm

16.aprillil sai Tallinna Ülikoolis teoks esimene tudengitele korraldatud rotaator "XXI sajandi kool kontekstis õppiv ühiskond- õppiv organisatsioon-õppiv subjekt". Rotaatori korraldustiimiks olid talgujad Ene-Silvia Sarv (selle magistrantide kursuse lektor ja rotaatori järjehoidja),Valdo Ruttas (rotaatori kavandaja, peakeerutaja ja järjehoidja), Jüri Plink (järjehoidja) ning rühmatöö toimetajad Margus Maksimov, Endrik Pikksaar ja Eric Katskowski. 23.aprillil tegid toimetajad-rühmaesindajad kokkuvõtted rotaatori sisulistest tulemustest. Sellele järgnes refleksioon järjehoidjatelt ja peakeerutajalt. Samuti said magistrandid väikese võrdleva ülevaate talgujate originaalsetest kollektiivse mõttetegevuse meetodeist (mõttetalgud, rotaator, mõttesõel). Ene riputas rotaatori materjalid üles TLÜ virtuaalsesse õpikeskkonda IVA.
Läbiviijana tahan kinnitada, et nagu meil ikka, ületas tulemus võimsalt mu julgemad ootused. Tegevus läheb edasi mitmel moel ja mitmes plaanis. Sellest kõigest tahaks koos teiste asjasse segatud talgujatega rääkida mõnel järgmistest seminaridest.

Valdo

Postituste arv : 514
Join date : 16/05/2009

Tagasi üles Go down

Esimene rotaator Tallinna Ülikoolis Empty Rotaatori järelkaja

Postitamine  enesarv1 on Kolm Sept 22, 2010 12:12 am

Rotaator ja selle järelistung nädal hiljem said osalenud tudengite käest väga palju kiita, neid kiitusi jagub veel sügisessegi nii Rotaatori kui tervikkursuse kohta.
Kevadiseks eksamiks (aine Haridusasutus kui teadmustjuhtiv õppiv organisatsioon) valmis Rotaatoril alguse saanud ja piiritletud ideede baasil kolm kooperatiivset projekti ja üks individuaaltöö teemal "21. sajandi Eesti kool". Need on üsna pikad tööd, kättesaadavad TLÜ IVA õpikeskkonnas.
Veelkord tänu Valdole ja Jussile ning teistele kursusevälistele abimeestele!

enesarv1
Külaline


Tagasi üles Go down

Esimene rotaator Tallinna Ülikoolis Empty tutvustus

Postitamine  Jüri Ginter on Nelj Sept 23, 2010 5:12 pm

Aitäh teavitamast. Ehk peaks seda kogemust laiemalt tutvustama? Eile Tartus toimunud konverentsil väitis üks noor daam väga ägedalt, et õppejõud ei tee koostööd. Püüdsin talle selgitada, et mitteametlikku koostööd siiski tehakse, kuid ametivõimud ei pruugi sellest midagi teada, sest riik ega EL seda ei toeta. Pidasin silmas just sedalaadset koostööd, kuigi nimesid ma ei nimetanud.

Jüri Ginter

Postituste arv : 289
Join date : 20/05/2009

Tagasi üles Go down

Esimene rotaator Tallinna Ülikoolis Empty Re: Esimene rotaator Tallinna Ülikoolis

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele