TALGUJAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Märdimetsal olid V töö- ja mõttetalgud

2 posters

Go down

Märdimetsal olid  V töö-  ja mõttetalgud  Empty Märdimetsal olid V töö- ja mõttetalgud

Postitamine  Valdo Püh Mai 18, 2014 8:25 pm

17.mail saime siis juba viiendat korda kokku mu suvekodus Märdimetsas, et maha pidada  traditsioonilised   töö- ja mõttetalgud.  
Suur tänu  Enele, Katrinile, Ruutale,  Kaile, Agule, Matile, Jussile, Margusele, Pärdile, Harrile agara aias  toimetamise eest!
Tänavusi talguid  pani esmakordselt kõlama Jussi kaasa toodud šamaanitrumm, mille saatel Talguloits  tõelise  maagilise mõju saavutas  ja   mis ka sinimustvalge viiru  mastitõusu  väärindas.
Mõttetalguline osa oli  samuti sel aastal  märksa pikem,  mitmekülgsem ja kirglikum kui eelmised.
Nii sisult kui vormilt  oli  eriti südant soojendav ja mõtteid äratav kuulata- vaadata Agu  edastatud Kriipsu- Juku  pöördumist „pärisinimeste“ poole.  Seda  peaks kõik talgujad  ( ja muidugi mitte ainult nemad)   nägema ja kuulma!

Meie viiendaks aastapäevaks  valmistudes  komplekteerisin  paraja portsu slaide, mis Märdimetsa  töö- ja mõttetalgutel   võiksid tehtu meenutamisel ja ehk ka edasise kavandamisel abiks olla.
Neid  sai nimme valitud liiaga ja lootuses, et  talgulised toovad  sellele juubelile kaasa  omi  nägemusi ja  ka kohapeal sünnib  uusi   turgatusi.
Nii ka läks:  Kohe alguses  läks lahti  “prospektiivne refleksioon” Torgu talgute jätkutalgute teemal. Sealt sai sujuvalt  edasi liikuda siinoleva presentatsiooni  esimesele 20 slaidile tuginedes. Siis järgnes meie klubimeister Jussi  refleksioonikäsitlus ning  talgupäeva lõpetas Agu vaade talgujate ainulaadsusele  ja sellele järgnenud   võrratu  Kriipsu-Juku kõne.
Jätan siiski ka  need slaidid alles, milleni me 17.mai talgupäeval ei jõudnud. Ehk panevad nad ikkagi mõne uue mõttepallikese veerema, mis ilmutavad end mõnel meie järgmisel kohtumisel!    
Need slaidid  riputasin üles  oma Scribdi:
http://www.scribd.com/doc/224793748/TALGUJATE-VIISAASTAK
Head vaatamist!

Valdo

Postituste arv : 514
Join date : 16/05/2009

Tagasi üles Go down

Märdimetsal olid  V töö-  ja mõttetalgud  Empty Re: Märdimetsal olid V töö- ja mõttetalgud

Postitamine  agu Püh Mai 18, 2014 10:21 pm

Kriipsujuku läkitust saab vaadata siit:
https://youtu.be/6GJMrGEH7Fs

agu

Postituste arv : 386
Join date : 16/05/2009
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele