TALGUJAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konverentsivalikute dekadnik

Go down

Konverentsivalikute dekadnik Empty Konverentsivalikute dekadnik

Postitamine  Valdo Esm Märts 26, 2012 9:57 pm


Kolmapäeval, 28.märtsil kell 17 eesti aja järgi (NB! Suveajal oleme taas Uurali ajast vaid 3 tundi maas) saame taas vanas heas webinaris kokku, et konkretiseerida EURA osavõtte eelseisval kevadel ja suvel toimuvatest konverentsidest, seminaridest ja suvekoolidest. Valikuid on seekord tõesti palju:
15.-16.mail Moskvas toimuvale Mõttetegevusliku pedagoogika konverentsile saab ettekannete teese esitada aprilli lõpuni. EURA miitingul peaks selgeks rääkima, kas ja kui, siis millega tuleks välja EURA kui EEST-UURALI ühismeeskond. Hea oleks kuulda ka üksik-, kaksik-, kolmik-jne esinejate kavadest.
18.-19.juunil Tallinnas toimuval suurel rahvusvahelisel konverentsil oleme juba arvatud osalisteks. Taas leppisime kokku, et kolmapäevaks on Uurali pool mõelnud, kas meie ettekande tegemisel kaasa löövad.
1.aprillini on aega RAGE seminaride jaoks oma teema ja teeside väljapakkumiseks. Seminaride üldine valdkond on mängutehnikute koolitamine.
18.-24. augustil toimub Jurmalas G.P. fondi korraldatav suvekool „Teadmiste süstematiseerimine. Tüpoloogiad. Klassifikatsioonid“. Registreeruda on aega 15.juulini. Koht on seekord ju päris „meie külje all“ ja teema haakuv meie Tesaurusega.

Valdo

Postituste arv : 514
Join date : 16/05/2009

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele