TALGUJAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jekaterinburg-Tartu koostöö kajastub Navigatsija foorumis

Go down

Jekaterinburg-Tartu koostöö kajastub Navigatsija foorumis Empty Jekaterinburg-Tartu koostöö kajastub Navigatsija foorumis

Postitamine  Valdo Kolm Apr 14, 2010 2:02 pm

Kuuendal Jekaterinburg-Tartu koostöökojal 12.04.10. leppisime kokku, et neil "dekadnikutel" (10 päeva tagant korraldatavatel ühisaruteludel) arutatu ja kokkulepitu leiab kajastamist Navigatsija kodulehe foorumis Aleksei Šustovi avatud rubriigis "EU meeting" (E=Estonija, U=Ural).
http://www.navigo.su/index.php?option=com_kunena&Itemid=83&func=showcat&catid=42
Seekord saab sealt kuulata (esmakasutajale: salvestuse lingi avades vajutada vasakul olevale mängima panevale noolekesele) meie arutelu salvestust, kus Uurali pool avaldab suurt tahtmist vahetult juunikuse konverentsi järel või sellega integreeritult korraldada ühised mõttetalgud. Just nimelt meie metoodika järgi mõttetalgud ja mitte ODI. Mõttetalgutelt ootab Filippõtš arengu problemaatika mõistmisel kvalitatiivset hüpet ja on seda meelt, et mitte ODI, vaid mõttetalgud võimaldavad ollla selle arengu käivitajaks. Aleksei omakorda seob oma ootused mõttetalgutele Navigatsija noorte sisulise kaasatõmbamisega mõttetalgulisse protsessi, st liikumist meiega saranase mõttetalgulise tegevuse poole. Jõudsime ühisele arusaamisele, et neid kahte lähenemist annab siduda läbi keskendumise strateegiale, st strateegia(te) väljatöötamisele ja elluviimisele.
See on tähtis ja aktuaalne suund meile mõlemile: Seoses organisatsioonilise formeerumisega (MTÜ, Elukunst,TK koostöökoda, TV , mõttetalgukool jms) on kõiki meie olemasolevaid ja tärkavaid subjekte koostegutsemises ja ühisarengus hoidva sidusstrateegia väljatöötamine muutunud esmasjärgulise tähtsusega asjaks. Uurali taga rabab parasjagu Navigatsija rahvas kokku panna Sverdlovski oblasti energeetika arengustraeegiat lähimaks aastakümneks. Nende tähtaeg -26.aprill- on kohe käes. Näen juba praegu selles materjalis ja selle koostamise viisis suurepärast õppematerjali, millelt õppida väga paljude vigade vältimist.
Ma lubasin arutatu põhipunktid tuua meie foorumil laiema ringi ette, mida siinkohal tegingi.
Järgmiseks "dekadnikuks" , mis 22.aprillil kell 17 plaanis, lubasime Aguga olla saanud teistelt ka arvamusi ja ehk ka arvukamat osalemist saavutanud.

Valdo

Postituste arv : 514
Join date : 16/05/2009

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele