TALGUJAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EURA teeb ODI-8t

Go down

EURA teeb ODI-8t Empty EURA teeb ODI-8t

Postitamine  Valdo Esm Okt 24, 2011 1:15 am

14.oktoobri telesild Jekaterinburgi mängutehnikute seminariga andis TSKA kursuslastele esimese ettekujutuse sellest, milline hakkab välja nägema suhtlemine webinari keskkonnas. Sisult kujunes see suures osas Aleksei Sokolovi ettekandeks tulevase mängu teemadel ja seejärel osalevate ekspertide tutvustamiseks ning kalkulatsioonide variantide läbikaalumiseks.
http://navigo.su/index.php?option=com_content&view=article&id=530&Itemid=200

19.oktoobri dekadnik omakorda oli lisaks vahepealsete sündmuste ülevaatele põhiliselt „Variatsioonid ODIst kui lennukite emalaevast“. Osutus, et selle kujundi väljapakkumine oli heaks mõtete ärgitajaks põhimängu (emalaeva) ja virtuaalklastri (lennukite eskadrilli) suhete kavandamisel.
https://docs.google.com/document/d/1G2xuMfBTTjp_M_3RoIp-_bLloVN_Ci63g7cjrxTQ89Y/edit?hl=en_US

Kolmandale, 21.oktoobri seminarireedele ma Rotarypäeva järel ei jõudnudki. Küll aga veendusin, et tänu Jüri Ginteri aktiivsele kaasalöömisele hakkas ODI-8 foresightis kumama midagi sellist, mida heades mõttetalgutes on iseloomulikku olnud (rõhuasetused rühmade enesemääramisele ja rühmatöödele võrreldes seniste ODIde kurnavatele plenaaristumistega, ekspertide kaasamine rühmadesse jms).
http://navigo.su/index.php?option=com_content&view=article&id=530&Itemid=200

Mängutehnikute seminarid jätkuvad reedeti kell 15st eesti aja järgi. Järgmine dekadnik on pühapäeval 30.oktoobril kell 17 e.a.j. webinaris . Eeloleval nädalal tegeleb ka TSKA kursus Tartu vene kogukonna sidumisega eesseisva SMT-metodoloogia suurüritusega.

Valdo

Postituste arv : 514
Join date : 16/05/2009

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele