TALGUJAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krimmi mängutehnikute suvekooli kavas muudatus!

Go down

Krimmi  mängutehnikute suvekooli kavas muudatus! Empty Krimmi mängutehnikute suvekooli kavas muudatus!

Postitamine  Valdo Teis Aug 23, 2011 7:50 pm

Septembri algusse planeeritud II mängutehnikute kooli kavas on tehtud muudatus: see osa programmist, kus planeerime virtuaalrühmana osa võtta on tõstetud viimasest programmi osast esimeseks. Virtuaalrühm osaleb selles „ODI elementidega mänguformaadis“ 3.-4-septembril, st lau-ja pühapäeval. Seega palun neil, kes eelmise, 7.08. info põhjal (Vt. https://talgujad.forum.co.ee/t303-juubelidekadnik-avatud-uhiskonna-projekt Kordan siinkohal ka suvekooli korraldajate linki, kus see muudatus nüüd samuti sees on: http://www.rage-portal.ru/ )
reserveerisid mängupäevadeks 6. ja 7. augusti, teha oma kalendrisse uus sissekanne. Kuna kuulume Krimmiga samasse ajavööndi, siis pole seekord vaja ülivara ärgata. Tõsi, tunniplaan on siiani täpsustamata, teada on, et päevad hakkavad koosnema järgmistest osadest: 1. Häälestus mänguks,2. Mäng,3. Osaliste refleksioon. Mängutehniline arutlus, 4. Mängupraktika uurimislabor/Mänguteo (игродельческий) klubi. Seda kahepäevast mängu juhib Dmitri Kaisin Moskva juhtimiskoolist „SKOLKOVO“, kes on ka Venemaa rahvamajanduse ja riigiteenistuse akadeemia õppejõud. Mängu teemaks on „Mänguliste korporatsioonide arendamine“. Mängujuht toetub juhtimiskooli „SKOLKOVO“ kogemustele integreeritud haridusprogrammide realiseerimisel Vene ettevõtetes. Mängus üritatakse välja töötada hariduses mängu vormi kasutavate ühenduste arenguprogramm. Meie osaluse suhtes ollakse korraldajate leeris positiivselt ja uudishimulikult meelestatud. Üks korraldajatest, Irina Muzolevskaja , andis Alekseile tagasisidet , kus ta väljendas vaimustust webinaris toimunud nõupidamise kvaliteedi üle. Meie tulevane mängujuht, kellega saime samuti hea kontakti, käis webinaris jälgimas üht Berezovski mängu plenaaristungit, kus Aleksei oli virtuaali kommunikaator. Meie järgmine kokkusaamine RAGE (Russian Association for Games in Education) suvekooli korraldajatega on reedel, 26.08. kell 19 eesti aja järgi http://navigo.su kodulehelt avanevas webinaris. Kindlasti saame selle järel üles panna ka 3.-4. septembri mängu täpse tunniplaani.

Valdo

Postituste arv : 514
Join date : 16/05/2009

Tagasi üles Go down

Krimmi  mängutehnikute suvekooli kavas muudatus! Empty EURA ja RAGE koostöö Krimmi suvekoolis

Postitamine  Valdo Püh Aug 28, 2011 3:29 am


26.augusti kokkusaamisele tuli moskvalasi üllatavalt palju – EURA kuuikule (Agu,Valdo, Aleksei, Filippõtš, Jelena Bogner ja Aleksandr Katajev) oli RAGE vastu pannud samuti kuueliikmelise tiimi eesotsas suvekooli peakorraldaja Veera Danilovaga. Ajakava lubati täpsustada esmaspäevaks, kui saame veel korraldusmeeskonna kitsamas ringis kokku. Väga värskendav oli Veera Leonidovnalt kuulda, et üksikasjalikult paika pandud orgprojekti asemel orienteerutakse koolis vastavalt sellele, milline seltskond kokku tuleb ja kuidas osalised end määravad. Koosoleku lõpus avaldas suvekooli peakorraldaja arvamist, et virtuaalrühma tegevus võib osutuda kaalukamaks kui reaalis tegutsejatel. Suvekool tuleb Vene mastaapides üsna kammerlik – registreerunuid oli praeguseks veerandsaja ringis. Rollimängu korraldaja (viimase kahe päeva programm) tegi ettepaneku, et osaleksime ka selles. Kuidas see võimalik oleks, sellest lepisime kokku rääkida teisipäeval, 30.augustil. SKOLKOVO koolituskeskus , mis on võimas rahvusvahelisel kapitalil ( 9 korporatsiooni ja 9 eraisikut) loodud Moskva lähedal paiknev kampus (Vt http://www.skolkovo.ru/public/en/campus-tour/ ), võtab igal aastal MBA õppesse 300 noort . Koolitus läbi tegevuse on keskuse põhimõtteks ja 18 kuu jooksul on ette nähtud mitu projekti erinevates riikides. Dmitri Kaisin on selle keskuse kaudu vedanud mitmeid mahukaid projekte, sh Vene Föderatsiooni keskpangas ning tööstuse ja energeetika ministeeriumis.

Valdo

Postituste arv : 514
Join date : 16/05/2009

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele