TALGUJAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Esimene Talgujate Talitus

Go down

Esimene Talgujate Talitus Empty Esimene Talgujate Talitus

Postitamine  Valdo on Teis Mai 25, 2010 9:02 pm

24.mai õhtul istus koos meie vastse mittetulundusühingu A1A talgujad juhatuse laiendatud koosolek ehk Talgujate Talitus. Kokkukutsuvas päevakorras oli küll lausa kuus arutamist vajavat punkti, ometi läks põhitähelepanu ja enamus ajast neist kahele esimesele: MTÜjuhtimise korraldamisele ning käivitamisel-kavas olevatele projektidele ja plaanidele.
Määratledes end uusi ettevõtmisi tootva ettevõtmisena ( nt mõttetalgukool, Elukunsti kogukond ja Koostöökoda, SotsiaalTV jms) jõuti üksmeelele, et nn abikõlbulike projektide kavandamisel tuleb leida ühine keel taotluste hindajatega ja mitte alahinnata esitatavaid vormilisi nõudeid.
Laias laastus nähtigi Talituse funktsioone kahes tegevusplaanis- nö projektipõhine "tootearendus" ja mõttetalgukooli korraldusliku külje tagamine.
Jussi poolt jaanipäevakonverentsiks tituleeritud üritus otsustati korraldada augustis(!). Põhjusi konverentsi edasilükkamiseks leiti mitu. Juuni lõpp on teatavasti haridusinimestel ülihõivatud, mistõttu poleks loota laia osavõttu. Teiseks kandub juuni lõppu 18.-20. juunini toimuvate Eesti-Vene virtuaalmõttetalgute nn metatalgud (metodoloogilis-refleksiivne järeltalgu), millele eelmisel dekadnikul sai reserveeritud nn tuumtalgu järgne nädalavahetus. Kolmandaks peeti vajalikuks, et talitusele jääks rohkem aega konverentsi tehnilise külje ettevalmistamiseks( sh kasvõi venelastega ühise paneeldiskussiooni korraldus). Konverentsi korraldustoimkonna koosoleku aeg on juuni teine nädal( ( konkreetsemalt lepitakse kokku meilitsi).
Arenguteemalise mõttetalgu (18.-20. juuni) meiepoolne meeskond tuleb komplekteerimisele lähipäevil. Meie osalus on kavandatud 9-liikmeline, sh talgujuht ja rühmade referendid. Meie stuudioks on Kaunase 16-9. Jekaterinburgis üritab oma stuudio luua Aleksei Sokolov ( oli ODI-6 juht). Talgu viruaalsed toad loob Webinaris Jekaterinburgi pool. Sellega on tagatud ka kogu protsessi ( nii rühmatööde kui üldistungite) salvestamine ja nende hilisem kuulamisvõimalus off line.
Järgmine, järjekorras juba XI koostöökamber toimub webinaris 1.juunil kl 17 meie aja järgi.Teemaks ikka eelseisvad mõttetalgud. Osalema pääseb http://navigo.su комната игротеников , mille Aleksei Šustov eelnevas kutses avatavaks teeb.

Valdo

Postituste arv : 514
Join date : 16/05/2009

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele