TALGUJAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nägemus ME Ideepangast ja kogutud ideedesaagist

Go down

Nägemus ME Ideepangast ja kogutud ideedesaagist Empty Nägemus ME Ideepangast ja kogutud ideedesaagist

Postitamine  mati Teis Juun 02, 2009 3:12 am

oli soov et ma kirjeldaksin oma nägemust ME Ideepangast ja asjade präegusest seisust

näen et suvi on mõjunud meile pisut toppavalt ja ideed kipuvad nö. mahajahtuma, külastajaid ja kommenteerijaid on suhteliselt vähe
kuid on ka häid uudiseid: ME Ideepank on loodud ja seda täiendatakse jätkuvalt uute ideedega, asjatundjad on pidanud ära oma esimese töökoosoleku, präegu tegeletakse vastava it- arendusega ja asjatundjate töömeetodite väljaarendustega. Oma isikukoodi olen ära saatnud ja ootan huviga kuna avaneb uus töökeskond. Seni saab igaüks toetust avaldada, panustada ja kommentaarida. Asjalikud mõtted ja ideed on jätkuvalt oodatud ja niipalju kui mina aru saan siis on võimalik ka präegu! tekitada ME lehe kaudu uusi mõttekodasi ja teemaarendusi...nii et on uudis see, et mõttetalgud ei ole lõppenud !

mis puutub aga mõttetalgute ideedesaaki siis see on muljet avaldav, muidugi on olemas nö. tühje teemasi ( see aga ei pruugi nii jääda) kuid seeeest on ka palju asjalikku, huvitavat ja äratehtavat
on palju eestvedajaid, kes arutasid sisuliselt ühte ja sama olles ise erinevates Eestimaa maanurkades, nende kokkuviimine ja integreerimine saab olema üks väga huvitav tegevus Smile
niipalju kui ma tean siis juba on ära tehtud asju
juba samal päeval sai ära tehtud nii mõnigi koristustöö, mis talguliste oma jõududega ära tehti
külvatud sümboolsest NO teatriesisest olete kindlasti kuulnud
paljud mõttetagulised avaldasid soovi ja otsustasid saada uuesti kokku ja teha jälle mõttetalguid
on loodud Prügikubi http://www.minueesti.ee/blog/?p=296
avatakse Õnnepank, kuhu saab soovi korral kaasa tõmmata palju teemasid
2.06 toimub Postitiivse Meedia Mõttekoda
ja üheks ära tehtud asjaks on ka käesolev foorum ja kauaoodatud film nöl tolle aja mõttetalgutest

ja neid äratehtavaid asju saab olema veelgi...
ja rõõmu koos tegemisest Smile

mati

Postituste arv : 9
Join date : 28/05/2009

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele