TALGUJAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Võimaluste Värava 50.klubiõhtu

Go down

Võimaluste Värava 50.klubiõhtu Empty Võimaluste Värava 50.klubiõhtu

Postitamine  Valdo Teis Nov 21, 2017 6:58 pm

Mis? Kus?  Talgujate  Võimaluste Värava Virtuaalklubi 50. kokkusaamine             Skype´is
Millal?        10.oktoobril 2017  kell 21.00  – 23.00
Kes?          Agu, Ene, Juss, Jüri, Margus, Mati, Ülar  ja Valdo
Millest?  https://www.online.ee/sharefile.php?shareid=8080fc5c-d547-464d-b003-2bac41937ae4
Ülikooli 350st möödas 35 ja ülikooli 175st 40 aastat
EESSÕNA
No seda pole küll varem juhtunud, et talgujate klubiõhtu kajastus  jõuab rahva ette  nii hilja!  Juba on novembri klubikoosolekustki nädal  möödas, aga klubi viiekümnes, juubelikokkusaamine  puha kirjasõnas kajastamata!
Nii hull see lugu siiski ei ole, sest  paar slaidikomplekti  ja ka helisalvestus  on saadaval. Aga varasemast erinevaks  see ümmargune tähtpäev  meil  mitmes mõttes kujunes,  mistõttu  ka  klubiõhtu kajastus  tavapärase  ühe kirjatükina enam  välja ei tulnud.
Asi on selles, et pärast  tänavust suvevaheaega  hakkasid  meie  klubiõhtud ja talguakadeemia istungid  nii kõvasti   teineteisele mõttematerjali andma, et  seda tuli lausa  kajastuste  pealkirjas ära märkida. Nii sündisid  kirjatükid :
KAKS ÜHES ehk KLUBI AKADEEMIAS  https://www.scribd.com/document/358370971/KAKS-UHES-Ehk-KLUBI-AKADEEMIAS-Automaatselt-Salvestatud
KAKS ÜHES 2 ehk AKADEEMIA KLUBIS https://docs.google.com/document/d/1yRP8VX9XD6LNLjjEO47iGw1M9v4vc3f8azXgIQudHzQ/edit
Oktoobriklubiga, selle 50ndaga, läks lugu veelgi keerulisemaks: Erinevalt „klassikalistest“ klubiõhtutest  sai seekord Ene ettepanekul  ette antud  ka üks „põhiteema“ või „attraktor“ või “tõmbenumber“, millest tuleks kindlasti kõnelda. Selleks teemaks pakkus Ene  välja  „Võimaluste Värava Virtuaalklubi 50“, st tagasivaate klubi enda tegevusele  meist igaühe enese vaatevinklist.  Selle nö plaanilise päevakorrapunkti  kohta  panin oma vaatevinkli   Google Docsi ja Talguakadeemia näoraamatusse  16 slaidina   klubiõhtu eel üles  ja käesoleva kirjatüki esimeses osas  on  link ka sellele slaidiprogrammile  antud.
Aga ka oktoobris jätkus „kaks-ühes-põhimõte“:  Just selle teema arendus sai sisendiks oktoobri  talguakadeemia meistriklassile teemal „KLUBIST KUI SALONGIST KA KLUBIKS KUI TALGUAKADEEMIA  TAIMELAVAKS“ , mille presentatsioon Google Docsis  slaidiprogrammina ja helisalvestus Online´ist  kättesaadavad on:
Slaidid: https://docs.google.com/presentation/d/1Yx3ETEAkPlgwQY3qICW57_06PUbXlYH04PGEYNPkbYA/edit?usp=sharing
HelI:
https://www.online.ee/sharefile.php?shareid=87bb4b3e-b282-457e-b55b-0395c6bce7e5
Nii jääb käesoleva  kirjatüki  missiooniks  kajastada peamiselt  seda, millest oli juttu  lisaks  eelnevalt välja kuulutatud  põhipäevakorrapunktile. Kuna  jutt  ise on ju järelkuulatav lisatud salvestuselt, siis   ka seekord  ei hakka  tegelema kõneldust  lühikonspekti koostamisega, vaid  pakun  selle pinnalt sündinud „teist järku turgatusi“.
Ja eessõna lõpuks ka peapõhjus, miks  ikkagi  selle kirjatüki  nii hilja  avaldan: Kuna   novembri klubiõhtuks sai välja kuulutatud  lausa kaks peateemat/ tõmbenumbrit/ attraktorit
https://docs.google.com/document/d/1wmEJg0dL1LNssb8ImBDc-gbQRD9V0a02j3zQZRlsXww/edit
(ammu päevakorras olnud  Muusikakasvatus ja operatiivset  kavandamist nõudev Hariduskerilaud), siis  arvasin, et  veel mitme „tõmbenumbri“  lisamine  poleks  antud olukorras  õige – rikuks orienteeritud situatiivsuse  printsiipi. Või hoopis situatiivse orienteerituse  J ?
Kogu kajastus on kättesaadav Scribdist:
https://www.scribd.com/document/365053494/Kaks-Uhes-3-ehk-Uks-Teises

Valdo

Postituste arv : 514
Join date : 16/05/2009

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele