TALGUJAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Töö ja mõtte talgud Märdimetsa talus

Go down

Töö ja mõtte talgud Märdimetsa talus Empty Töö ja mõtte talgud Märdimetsa talus

Postitamine  Valdo on Esm Mai 16, 2011 4:34 pm

Tänavused maitalgud Märdimetsas pidasid talgujad maha 14.mail. Kui mullu 1.mail keerles mõttetelguline osa mudelite ja skeemide rolli lahtimõtestamise ümber, siis tänavu oli mai algusest jätkuvaks arutlusteemaks sümbolite ja rituaalide roll kestlikkuse kandmisel ja inimese kõigi meelte avamisel. Jüri oli talgueelsel õhtul teinud hea koondkokkuvõtte Google docsis arenenud mõttevahetusest. Endrik kinnitas, et toimunud arutelu innustas teda panema kirja oma mõtteid google docsi mõttevahetuse jätkuna. Küllap sellest saab hakatus juuni teiseks nädalaks plaani võetud talgujate seminarile, mida hakkabki vedama Endrik ja mille teemaks tuleb "Kujundlikkus".
Kui võrrelda mullust ja tänavust talgupäeva, siis minu meelest oli tänavune rohkem "harmooniline", "kenades kunstilistes proportsioonides". Ma pean siin silmas töö, mõtte ja muusika vahekordi. Aiaharimine, puusaagimine, raskete asjade tõstmine ja söögitegemine vahetasid sujuvalt välja ladusalt jooksnud mõttearendused, need aga omakorda vahetusid kaminatule paistel pulsseerivate regilaulude, mahlakate meestelaulude ja lüüriliste viisidega armsast kodust. Jussil oli "klaver põõsas" ( st süntesaator kaasas).
Erilist tunnustust väärib vanim talguline Mati Tamm, kes saabus talgutallu oma maakodust Peedult üle kruusaste mägede ja orgude - jalgrattal.
Juuniseminari tulevastele osalistele teemasse sujuvaks sisseelamiseks soovitan lehitseda foorumi Seminari rubriigi Foresight seminari kirjutisi, eriti aga kaasa lüüa Google docsis jätkuvas mõttearenduses: https://docs.google.com/document/d/1sG41fVEmXZo-2uS1Z74WI90ySQK7pMqFhyLqGks3EnI/edit?hl=en&authkey=CKvh7c8C


Valdo

Postituste arv : 514
Join date : 16/05/2009

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele