TALGUJAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Esimene Tartu-Jekaterinburgi ühisseminar oli 10.juulil

Go down

Esimene Tartu-Jekaterinburgi ühisseminar oli 10.juulil Empty Esimene Tartu-Jekaterinburgi ühisseminar oli 10.juulil

Postitamine  Valdo Püh Juul 11, 2010 4:17 am

Vaatamata kuumalainelisele puhkuseajale pani märgi maha esimene ühisseminar. http://navigo.su Navigatsija kodulehel on võimalik tutvuda kahe ettekande presentatsioonidega ja seminariarutelu salvestusega webinaris. Meie poolt (Endrik Pikksaar ja Valdo Ruttas) on väljas skeemid, tabelid ja teesid ettekandele "Areng kui universumaalne protsess" . Uurali poolelt on väljas Konstantin Gavrilovi teesid "Arengu ruumi idee ja organiseerimise printsiibid".
Arutelu viis huvitavate kokkupuutepunktide fikseerimisele, millele jätku kavandame koostöös Arengutalgute osaliste Jüri Ginteri ja Viktoria Neborjakinaga järgmise seminarini jääva kuu jooksul. Teine seminar tuleb vastavalt tsüklilisele tegevuskavale 10.augustil.
Järgmine dekadnik, 20.juulil on klubi vormis, kus vaadatakse kuu aja möödudes tagasi arengutalgutele ja kavandatakse jätku, st metatalgut. Viktoria ja Jüri on selles vallas juba tõsise panuse andnud täienduste näol mõttetalgu metoodika koondteksti " Kes me oleme?"
Aleksei Šustov on kavandamas järjekordset koostööd Uurali noore intellektuaalse eliidi augustikuisel üritusel. Ka sellest tuleb juttu 20.juuli klubis, põhiküsimuseks saab see aga 30.juuli korraldustöö koosolekul.

Valdo

Postituste arv : 514
Join date : 16/05/2009

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele