Tartu arutelus osalejad

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Tartu arutelus osalejad

Postitamine  Jüri Ginter on Püh Aug 23, 2009 3:02 pm

Mairoos Kala, Avo Eisen, Siiri Alberg, Demi Alberg, Agu Vissel, Urmas Heinaste, Jüri Ginter, Toomas Ginter, Ene-Silvia Sarv, Veiko Rämmel, Jüri Plink, Ülar Loolaid, Mati Salundi, Anneli Ohvril, Kalev Veskimäe, Peeter Lepisk, Lembit Jakobson, Meelis Sügis, Ülle Särg, Helmer Jõgi, Katri Tammekand, Raik-Hiio Mikelsaar, Katariina Rebane, Kadi Ilves, Margus Maksimov, Valdo Ruttas, Maris Mae, Gaida Hiedel, Olev Veskimäe, Jaan Pruulmann

Kontaktandmed järjekorras, nagu nad on nimekirjas

mairooskala2@hot.ee, avoeisen@hot.ee, siiri@rehnut.ee, iti@rehnut.ee, agu.vissel@gmail.com, uha@hot.ee, jyri.ginter@gmail.com, toomas.ginter@gmail.com, enesarv@tlu.ee, teoloog@gmail.com, jyri.plink@hotmail.com, yloolaid@hot.ee, mati.salundi@kogu.ee, Anneli@minueesti.ee, kalev@veskimae.com, peeter@lepisk.com, ljakobson@gmail.com, msg@hot.ee, lambri.ylle@gmail.com, helmer.jogi@riigikogu.ee, katri.tammekand@mail.ee, Raik.Mikelsaar@ut.ee, katariina@praxis.ee, Kadi.Ilves@gmail.com, margusmx@gmail.com, vruttas@hot.ee, marismae@hotmail.com, gaida@hiedel.ee, olevveski@hotmail.com, jaan@meso.ee

Jüri Ginter

Postituste arv : 288
Join date : 20/05/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele