TALGUJAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inimkonnakesteks ?

Go down

Inimkonnakesteks ? Empty Inimkonnakesteks ?

Postitamine  Valdo Kolm Sept 05, 2012 4:24 pm


„Kriis on globaalne ja üleüldine. Aga väljuda sellest tuleb üksikult või väikeste gruppidena. Igale meist on vajalik oma väljapääs. Kui jääme ootama, kuniks kogu inimkond end välja põeb ja tervenema hakkab, ei pruugi meie seda üle elada, mitte selleni elada. Ja egas kõik tulegi kriisist eluga välja - keegi peab ju maksma inimkonna vigade eest…
On vaja oma trajektoori, oma teed, oma kriisivastast strateegiat, oma tulevikuprojekti…
Ja muidugi on vaja formeerida oma väike, aga hästi varustatud ja haritud läbimurdegrupp, saavutada üksteisemõistmine , üles ehitada läbimurde organisatsioon ja varuda ressursid väljasööstuks.“
http://personalitet.ch/

Selliselt kutsuti kokku inimesi osalema 3.-5.märtsil 2012 üritusele „Что? & Как?“ Kiievis. Juhtfiguurideks:
• kulturoloogiadoktor Vladimir Nikitin, kelle raamatut „Иное“(Teistsugune) ja projekti „Foundation for futuure“ (FFF) veidi ka talgujatele siin foorumis sai tutvustatud.
• Füüsik, sotsioloog, sõja-ajaloolane jne Sergei Pereslegin, kelle pakutud arengutüüpidest, katastroofide klassifikaatorist, ka tegevusest nn teadmisreaktori (Знаниевый Реактор) arendamisel oleme foorumis kirjutanud.
Küsimus arutamiseks: Kas tõepoolest on käivitumas stsenaarium, mille kohta GP kolmandik sajandit tagasi kirjutas kui „inimkonnakesteks laialijooksmisest“? (Vt „Vallata situatsiooni!“ siit foorumist ja pikemalt https://docs.google.com/document/d/1fy53uqkmxRarHO7-WKZ2P8_6UIr9Q34hRunT1jZ0Xbc/edit )

Valdo

Postituste arv : 514
Join date : 16/05/2009

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele