TALGUJAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

President Obama annetas omast Nobeli preemiast 1,4 mljn $ USA mõttetalgutele!

2 posters

Go down

President Obama annetas omast Nobeli preemiast 1,4 mljn $ USA mõttetalgutele! Empty President Obama annetas omast Nobeli preemiast 1,4 mljn $ USA mõttetalgutele!

Postitamine  agu Kolm Märts 24, 2010 10:36 pm

Ma olen viimastel nädalatel püüdnud uurida maailma sotsiaalse ettevõtluse kohta kirjapandud kogemusi,(David Bornstein KUIDAS MUUTA MAAILMA?)

Erilisena on jäänud mulle silma Jacob Scramm algatatud WWW.COLLEGESUMMIT.ORG projekt. Seda kahel põhjusel.

Esiteks on see kirjapandud projektidest meeodi poolest kõigist lähedasem eesti mõttetalgutele, minu arust muidugi.
Collegesummitˇi seltskonnal on tegelikult ainult üks teema - vaesematest peredest pärit õpilaste aitamine sisseastumiskatsetel.
Aga meetod on minu arust üsna lähedane mõttetalgutele - 4 pikka päeva kestev 30 inimese ühine töö, gruppides ja üksteist aidates, iga osaleja teeb sellise koostöö käigus valmis essee enda tutvustamiseks. Selliselt loodud esseed on osutunud väga tõhusateks inimeste konkureerimisel koolidesse. Ja ka tööle.


Teiseks on selle projekti puhul üksikasjalikult kirjeldatud lahedusteid sellele probleemile, millest Jüri on sõnastanud 1990 a. Kadrina filmiklipis (mõttetalgute reklaami ja müümise probleem) või Valdo (Koolkondlik lähenemine+projektilik lähenemine). Ja mis meil tegelikult lahendamist ootab.
Bornsteini raamatus on ürituse finantseerimise kadalipp väga üksikasjalikult kirjeldatud.

Uudis Collegesummitˇi seltskonna finantseerimise alal
Asja uurides leidsin, et nad on märtsi alguses saanud Obama käest annetuse.

Vilksatas mõte, et meie võiks saata neile õnnitluskirja presidendi tunnustuse ja toetuse puhul.


Viimati muutis seda agu (Nelj Märts 25, 2010 4:11 am). Kokku muudetud 2 korda

agu

Postituste arv : 386
Join date : 16/05/2009
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

President Obama annetas omast Nobeli preemiast 1,4 mljn $ USA mõttetalgutele! Empty klubi teema jätk

Postitamine  Jüri Ginter Nelj Märts 25, 2010 1:36 am

Aitäh Agule viimase klubi teema jätkamise eest. Vaata: https://talgujad.forum.co.ee/klubi-f15/talguhuviliste-21-jaanuari-klubi-t188.htm
On tore, et me pole sugugi ainukesed, kes on aru saanud, et koos tegutsemine on efektiivsem.

Kui oleme asutanud MTÜ võikisme tõepoolest saata ka õnnitlusi ja enesetutvustusi mõttekaaslastele.

Parimat

Jüri Ginter

Jüri Ginter

Postituste arv : 289
Join date : 20/05/2009

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele