TALGUJAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reaalsed sammud virtuaalsuse teel

3 posters

Go down

Reaalsed sammud virtuaalsuse teel Empty Reaalsed sammud virtuaalsuse teel

Postitamine  Valdo Reede Nov 27, 2009 5:57 pm

Kahenädalane sukeldumine virtuaalrühmana Uuralitagusesse orgtegevusliku mängu maailma on andnud tubli impulsi talgujate suuremale internetiseerumisele. Üheks kõrvalteemaks, mida jõudsime ODI-6 käigus püstitada ja veidi ka arendada, sai nn veebi-TV käivitamine.
Kuna tean, et selle foorumi hea hoidja Agu kannab hoolt ka mõttetalguliikumise kronoloogiasse oluliste asjade algsündmuste jäädvustamise eest, siis lisaks meie net-TV asja "kolmikkohtumise" fikseerimisele 18.nov.õhtul Kaunase pst arvutitoas (Agu, Alar, Valdo), tuleks kindlasti meelde jätta ka alljärgnev Alari meil meile:
Kellelt: Alar R.



Kellele: Agu Vissel ,Jyri Ginter,'Valdo Ruttas,Margus Maksimov,Meeli Saksing,Maili Vilson mail
Teema: veebi-tv
Aeg: 26.11.2009 12:15


Daamid ja härrad,

lubage esitleda: http://www.ustream.tv/channel/talgu-test

Sellele lihtsale lehekesele, milleni ma oma otsingutes jõudnud olen,
saab otseülekannet teha. Kahjuks hetkel ainult otse, otsin ka teisi
võimalusi, kuid seniproovituist on see parim. Täna kell 16-17 püüan
olla ka otse-eetris, siis on võimalik erinevaid asju katsetada.
Kui selline lahendus tundub sobiv olema, siis võime 02.12.09 ürituse
huviliste jaoks ka eetrisse paisata.

momendil, kuni kella 13-ni olen ka live pildis saadaval.

Parimatega,
AlaR

Valdo

Postituste arv : 514
Join date : 16/05/2009

Tagasi üles Go down

Reaalsed sammud virtuaalsuse teel Empty Re: Reaalsed sammud virtuaalsuse teel

Postitamine  alarrandal Kolm Dets 30, 2009 5:16 pm

Nüüdseks oleme siis sinnamaale jõudnud, et täiesti toimiv, salvestav jne süsteem töötab aadressil http://livestream.com/talgujad katsetamiste tulemusena olen jõudnud veendumusele, et momendil pakutavatest on see parim lahendus, vähemalt tasuta pakutavate hulgas. näitab asja headust ju seegi, et sama lahendust kasutavad mõned sellised tegijad nagu CNN, BBC ja veel mõned. tõsi, tasulist versiooni sellest Smile
kuni ajani, mil me omadega nii kaugele jõuame, et oma serveri üles saame panna või kodumaa pinnalt korraliku ja mitte liiga surmavalt kalli teenusepakkuja leiame, kasutame siis livestreami varianti, ning varasemalt kasutatud lahendus jääb alles reservi, kui LS mingil põhjusel ei peaks toimima.

järgmine otseülekanne on 06.01.2010 kell 18:00 kohaliku aja järgi Smile

Parimatega,


AlaR

alarrandal

Postituste arv : 24
Join date : 22/11/2009
Age : 55
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Reaalsed sammud virtuaalsuse teel Empty Re: Reaalsed sammud virtuaalsuse teel

Postitamine  agu Kolm Dets 30, 2009 10:25 pm

Hea, et edeneb, olen 6. jaan platsis.

Võib olla Alar saaks teha ühe PrtScr pildi avanevast lehest, ja sinna juurde lühidalt kiri, et mille jaoks mingi aken seal on. panna siia foorumisse või kuhugi üles kui juhendi.

See aitaks minusugust vaatajat. See asi võtab minu arvutites vähemalt pikalt hoogu käivitamisel ja ajab närvi, siis ei tea kust aknast mida oodata, kuhu klikkida jne

agu

Postituste arv : 386
Join date : 16/05/2009
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Reaalsed sammud virtuaalsuse teel Empty Re: Reaalsed sammud virtuaalsuse teel

Postitamine  alarrandal Nelj Dets 31, 2009 1:35 am

Jäin korraks natuke nõutuks, aga siis sain Agu murest aru. tegelikkuses on asi lihtsam kui esialgu tundub Smile viivitus või aeglus on kogetav salvestatud asjade vaatamisel, siis tuleb tõesti vahel natuke oodata, eriti kui salvestisi rohkem on tekkinud. otseülekande vaatamiseks pole aga vaja teha muud kui lihtsalt aadress oma veebibrauserisse trükkida ning oodata lehe avanemist. chati kasutamine on võimalik ülekande ajal ning kasutada saavad ainult registreeritud kasutajad. selleks on seal juba valikud, igale oma maitse järgi.

alarrandal

Postituste arv : 24
Join date : 22/11/2009
Age : 55
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Reaalsed sammud virtuaalsuse teel Empty Re: Reaalsed sammud virtuaalsuse teel

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele