TALGUJAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Üleskutse:Liituge mõttetalgukooliga!

Go down

Üleskutse:Liituge mõttetalgukooliga! Empty Üleskutse:Liituge mõttetalgukooliga!

Postitamine  Valdo Esm Nov 02, 2009 3:38 pm

Minu Eesti kodulehele on ilmunud Ideepanga kõrvale Tegudepank, kuhu pääseb ID kaardiga. Kuna Ideepanga uuendatud esituses on toimunud salapärased metamorfoosid ( nt meie rühma 33 kommentaari on transformeeritud kaheks liitujaks), siis mõtlesin, et Tegudepank oleks võimaluseks talgujate uuesti kaardile saamiseks Minu Eesti kodulehel. Tegu, mis meil ju tõepoolest käivitunud, on Mõttetalgukool. Miks ma Mõttetalgukooli just 31.oktoobril välja kuulutasin? Põhjusi on kaks: Esiteks tahtsin, et see väljakuulutamine oleks oktoobris, et omamoodi tähistada eeltalgujate- TÜ üliõpilaste kompleksse teadusliku uurimistöö büroo (ÜKTUB)- 40ndat sünniaastapäeva, mis ka oktoobris on. Teiseks tahtsin, et Mõttetalgukool oleks tegudepangas nähtav enne Minu Eesti eestvedajate suurkogunemist Viljandisse 1.novembril.
Eilsel eestvedajate kokkutulekul oli talgujatel tõepoolest palju ja häid võimalusi meie põhimõtteid ja tegemisi tutvustada.
Nüüd aga üleskutse kõigile talgujatele: Palun teid oma liitumist Mõttetalgukooliga Tegudepangas ilmutada! 1.mail deklareeritud kooli lähteideest on möödunud poole aasta jooksul tänu meile kõigile kujunenud ja arenemas see ühine mõtte- ja tegudeväli, millel on kasvuruumi nii meile kui tulevastele talgujate põlvkondadele.

Valdo

Postituste arv : 514
Join date : 16/05/2009

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele