TALGUJAD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

klubi ja seminar

4 posters

Go down

klubi ja seminar Empty klubi ja seminar

Postitamine  Jüri Ginter Püh Juul 26, 2009 11:46 pm

Üheks võimaluseks muutmaks oma tegevus pidevaks on hakata regulaarselt korraldama klubiõhtuid. Näiteks iga kuu teisel teisipäeval saame kokku Tartus ja neljandal neljapäeval Tallinnas. Teema võiks olla eelnevalt teada, samas kohaletulnud otsustavad, mida ja kuidas arutada. Kuniks ma olen oma praegusel ametikohal, võin ma olla Tartus toimuvate arutelude võõrustajaks. ilmselt on ka huvilisi üliõpilasi. Kui asi käima läheb, siis võime hakata käima ka külakorda. Aastaid tegutses Tartus sellisel põhimõttel täiskasvanute koolitajate klubi. Asi jäi soiku selle pärast, et mina väärtustasin arutelusid, paljud osalejad ootasid aga kuulsaid esinejaid. Loodan, et selles osas suudame seekord saavutada kompromissi.

Teiseks võimaluseks on hakata korraldama temaatilisi teoreetilisi seminare n kuidas kaasata lapsevanemaid jne, mille eesmärgiks on jagatud arusaama kujundamine kõne all olevatel teemadel. Mõnda aega korraldasime selliseid seminare pedagoogika osakonna ja haridusministeeriumi koostöös. Juhtkondade vahetudes need jäid küll soiku. Olen kuulnud, et sellised seminarid olid regulaarsed siis, kui haridusministriks oli Eisen.


Parimat

Jüri Ginter

Jüri Ginter

Postituste arv : 289
Join date : 20/05/2009

Tagasi üles Go down

klubi ja seminar Empty Re: klubi ja seminar

Postitamine  agu Püh Juul 26, 2009 11:58 pm

Just minu mõte samasugune!
Seminare. Võib olla jõuan õhtul kirja panna pikemalt

agu

Postituste arv : 386
Join date : 16/05/2009
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

klubi ja seminar Empty Re: Klubi/seminar

Postitamine  Valdo Esm Juul 27, 2009 1:42 am

Regulaarse tegevuse käivitamiseks kindlalt toetust vääriv! Ka soikujäämise kogemused kindlasti paljudel olemas. Võiks selle küsimuse augustis Tallinnas otsustamiseks välja pakkuda, kui on eelnevalt siin foorumis toetust-mõttekaaslasi leidnud.

Valdo

Postituste arv : 514
Join date : 16/05/2009

Tagasi üles Go down

klubi ja seminar Empty Talguklubi

Postitamine  UrmasH:) Esm Aug 17, 2009 2:44 pm

Tere

Ma osaleksin hea meelega talguklubi seminaridel ka edaspidi. Selleks oleks vaja liita praegusele mõttetalgu formaadile teemakohane ettekanne inimese poolt, kes on teistest osalejatest probleemi rohkem uurinud. Alguses sõnastada ja siis avada probleem jne ... Süstemaatiliselt toimides on võimalik kiiremini tulemusteni jõuda ja suuremiad probleeme lahendada.

U:)

UrmasH:)

Postituste arv : 2
Join date : 30/05/2009
Age : 62
Asukoht : Elva

Tagasi üles Go down

klubi ja seminar Empty avatud seminar

Postitamine  Jüri Ginter Esm Aug 17, 2009 3:12 pm

Umbes nii ma mõtlesingi, nagu Urmas kirjutas. Olen selliseid avatud ettekandeid ka varem pidanud.

Jüri Ginter

Postituste arv : 289
Join date : 20/05/2009

Tagasi üles Go down

klubi ja seminar Empty Re: klubi ja seminar

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele